İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Yanmaz Yumurta Sünger | Akustik Yumurta Sünger

Yanmaz yumurta süngerler, yanmaz köpük ailesinden olup açık gözenekli poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Son derece sesi emen ve akustiği düzenlemekte kullanılan yumurta süngerler, ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.Akustik yanmaz yumurta süngerler, yumurta kutusu forumlu akustik malzemelerden olan yanmaz viyol köpükler yüksek yankı ve ses akustiği için ideal çözüm üreten profesyonel bir yalıtım izolasyon malzemesidir.

Yanmazlık özellikteki akustik süngerler açık gözeneklere sahip olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Esnek ve kolay uygulanabilen sünger bir çok alanda kullanılabilmektedirler. Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretimi sağlanan yumurta süngerin fiyatı bu özelliğine göre değişkenlik göstermktedir. Yanmaz Yumurta süngerler, yanmaz köpük ailesinden olup açık gözenekli poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Son derece sesi emen ve akustiği düzenlemekte kullanılan yumurta süngerler, ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.

Yanmaz Yumurta Sünger İSO 9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir. Mineral bazlı yanmazlık katkısı ilave edilir açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde üstün dayanım gösteren poliüretan süngerlere Akustik yumurta tipinde akustik yanmaz yumurta ses yalıtım süngeri denir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammedler ile ileri teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Yumurta formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım ürünüdür.

Esnektir ve kolay uygulanmaktadır. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilmektedir. Yumurta sünger akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünü olmuştur. Yumurta sünger ismini şeklinden alır ve yanmaz özelliği ile birlikte yanmaz akustik yumurta sünger ismine de sahiptir. Yanmaz akustik yumurta sünger sağlık açısından uygundur ve kokusuzdur.Yumurta formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Yanmaz Akustik SüngerYanmaz Yumurta Sünger

Yanmaz ve alev ile teması sırasında damlacık oluşturmaz.
Temizlenmesi gerekmez.
Rutubet ve nemden etkilenmez.
Küflenmemektedir.
Leke tutmaz.
Esnek bir yapıdadır.
Hafif bir malzemedir.
Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilmektedir.
Farklı formlarda üretilebilir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonded bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri