İstanbul Ümraniye Şubesi:  0216 693 15 25      Ankara Şubesi:  0312 316 20 81      İzmir Şubesi:  0232 373 25 35    

Yanmaz Labirent Sünger | Akustik Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent süngerler akustik mekanlarda, yankı oluşan yerlerde ve sesin kesilmesi istenen yerlerde bariyerli labirent sünger kullanılır. Farklı yoğunluğu ve kalınlığı bulunmaktadır. Bunlar; 50DNS ile 90DNS arası yoğunluk ve 30mm-40mm ve 50mm kalınlıklarıdır. Ebat olarak m2 olarak satışa sunulmaktadır. Bu özellikleri sayesinde çeşitli ses frekanslarına olumlu etki sağlayabilmektedir. Yanmaz Labirent Sünger; Labirente benzeyen şekliyle estetik bir görünüme sahip olan ses izolasyon malzemesi yanmaz labirent sünger çeşidini evde, iş yerlerinde, stüdyo ve müzik kayır odalarında, toplantı, konferans ve sinema salonlarında, klima ve jeneratör odaları gibi pek çok alanda ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

 yanmaz labirent süngeryanmaz labirent süngerler

Ayrıca en çok tercih edilen yanmaz labirent sünger ses yalıtım malzemesini tercihinize göre havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, restoran ve disko gibi mekanlarda, hava alanı ve devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda yüksek gürültülerin kontrol altına alınması ve oluşabilecek yankı problemlerine karşı önlem amacı ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esnek bir yapıya sahip olduğundan kıvrımlı yerlerde bile uygulanabilmektedir.

Duvara, tavana, kornişin etrafına veya herhangi bir bölgeye aks rapid sünger yapıştırıcısı sürdükten sonra malzemeyi üzerine uygulayabilirsiniz. Görünümü şık olduğundan daha çok akustik mekanlar için tercih edilir. Stüdyo odası, konferans salonu, kütüphane, okul spor salonu, çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, müzik odası, bateri odası vb. her alan için uygundur. Yanmaz Labirent Sünger İSO9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir.

Yanmaz Labirent Sünger yanmazlığın önemli olduğu alanlarda akustik çözüm sağlayan sünger ürünüdür. Yanmaz Labirent Sünger "0" yanmazlık kalitesinde ve uygulandığı alanlarda etkin yer sağlar. Aksa Akustik, Recticel'in global pazarda sunduğu akustik çözümleri kendi tecrubesi ile birleştirerek, kalitesi ve geniş ürün gamı ile tercih edilen bir tedarikçi konumuna ulaşmıştır.

Yanmaz Labirent SüngerAlev Almaz Labirent Köpük

Yanmaz Labirent Sünger Kullanım Alanları; Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada; disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda; havaalanı, devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda gürültü ve yankının kontrol altına alınması gereken durumlarda kullanılmaktadır.

Yanmaz ve alev ile teması sırasında damlacık oluşturmaz.
Temizlenmesi gerekmez.
Rutubet ve nemden etkilenmez.
Küflenmemektedir.
Leke tutmaz.
Esnek bir yapıdadır.
Hafif bir malzemedir.
Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilmektedir.
Farklı formlarda üretilebilir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonded bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

AKSA AKUSTİK İSTANBUL MERKEZ ŞUBE

  • Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı Mevdudi Sok. No:25 Ümraniye/İstanbul
  • Dudullu İmes E Kapısı Karşı Sokağı
  •  Ofis İrtibat :    0216 693 15 25
  •  Satış Pazarlama :    0850 433 53 73
  •  Gsm : 0544 523 26 25
  •  E-mail     : info@aksaakustik.com.tr
  •  Website : www.aksaakustik.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri