İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Yanmaz Melamin Sünger | Akustik Melamin Sünger

Basotect sünger hammaddesi melamindir. Basotect melamin sünger düşük yoğunlukta olan, ses yutumu yüksek olan ses izolasyon malzemesidir. Basotect melamin sünger gri ve beyaz renkte, düz ve 4 farklı formda üretilir. Bunlar; Yumurta, Piramit, Labirent ve Spesiyal dır. Basotect sünger hammaddesi melamin köpük olan ses yalıtım süngeridir. Reçineden üretilir ve ses yutma özelliği olan akustik bir süngerdir. Düşük yoğunlukta olan basotect melamin sünger yanmaz özellikte süngerdir. Antibakteriyel bir süngerdir. 

Yanmaz Melamin SüngerYanmaz Melamin Sünger Uygulaması

Yanmaz Special Sünger | Akustik Special Sünger

Yanmaz Special Sünger olarakta bilinen akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir. Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri olan akustik süngerler farklı kalınlık ve yoğunluklara sahiptirler. Esnek ve kolay uygulanabilen yapısıyla bir çok alanda etkili br sonuç vermektedir.

Yanmaz Special SüngerAkustik Special Sünger

Yanmaz Labirent Sünger | Akustik Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent süngerler akustik mekanlarda, yankı oluşan yerlerde ve sesin kesilmesi istenen yerlerde bariyerli labirent sünger kullanılır. Farklı yoğunluğu ve kalınlığı bulunmaktadır. Bunlar; 50DNS ile 90DNS arası yoğunluk ve 30mm-40mm ve 50mm kalınlıklarıdır. Ebat olarak m2 olarak satışa sunulmaktadır. Bu özellikleri sayesinde çeşitli ses frekanslarına olumlu etki sağlayabilmektedir. Yanmaz Labirent Sünger; Labirente benzeyen şekliyle estetik bir görünüme sahip olan ses izolasyon malzemesi yanmaz labirent sünger çeşidini evde, iş yerlerinde, stüdyo ve müzik kayır odalarında, toplantı, konferans ve sinema salonlarında, klima ve jeneratör odaları gibi pek çok alanda ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

 yanmaz labirent süngeryanmaz labirent süngerler

Yanmaz Yumurta Sünger | Akustik Yumurta Sünger

Yanmaz yumurta süngerler, yanmaz köpük ailesinden olup açık gözenekli poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Son derece sesi emen ve akustiği düzenlemekte kullanılan yumurta süngerler, ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.Akustik yanmaz yumurta süngerler, yumurta kutusu forumlu akustik malzemelerden olan yanmaz viyol köpükler yüksek yankı ve ses akustiği için ideal çözüm üreten profesyonel bir yalıtım izolasyon malzemesidir.

Yanmaz Piramit Sünger | Akustik Piramit Sünger

Yanmaz Piramit Süngerler mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren poliüretan süngerlere Akustik Piramit tipinde ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit sünger fiyatı ucuzdur. 

Yanmaz Piramit SüngerYanmaz Basotect Piramit Sünger

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri