İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Epdm Ses Bariyeri | Ağır Ses Kesici Bariyer

Epdm esaslı ağır kauçuk ses bariyeri, profesyonel bir yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir.Yüksek yoğunluk ve yüksek ses kesme performansına yönelik titreşim emici özel esnek yapısı ile sesin bir ortamdan diğerine geçişini engellemek için tasarlanmıştır.Ses yalıtımı sağlamak için alçıpan tavan ve duvar kaplama içine montaj edilir.Ağır Ses Bariyeri , gürültü yalıtımında/ses izolasyonunda kullanılan epdm ağır kauçuk bariyerler mükemmel ses geçiş kaybı sağlamaktadırlar. Tavan, duvar, zemin ses yalıtımında kullanılan akustik ses bariyerleri 1.7 mm ile 3 mm kalınlığında ve 3,5 kg ile 5 kg/m³ yogunluğunda satılmaktadır.

Epdm Ağır Ses BariyeriEpdm Ses Bariyeri

Titreşim kaynaklı yada darbe ve yapı kaynaklı yayılan gürültüyü engellemek amacıyla kullanılan ve yüksek performans sağlayan akustik ses izolasyon malzemesidir. Sık bir şekilde inşaat sektöründe duvar ve zemin yalıtımında kullanılır. Otomotiv sektöründe de sık bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Epdm ses bariyeri ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanır. İki akustik ve ses yalıtım süngeri arasına konularak kullanılır. Makine odaları, jeneratör odaları, müzik odaları vb. bir çok mekanda gürültünün kesilmesi gereken her yerde kullanılır.

Kauçuk Ses BariyeriAğır Ses Bariyeri

 

Ağır bariyer ürünü, titreşim kaynağından yayılan darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engelleyerek mükemmel performans sağlar. Kullanım alanları çok geniştir. Zeminde, halı altında, motor kabinlerinde ve inşaat sektörü gibi bir çok kullanım alanına sahiptir.Akustik süngerler ile birlikte uygulanmasının nedeni bu güçlü ses bariyerinin yüksek ses kesilmesi istenen mekanlarda kat kat daha fazla ses kesmesidir.Akustik süngerler zaten ses emici süngerler olduğu için bariyer ile birlikte uygulandığında ciddi bir ses izolasyonu uygulaması yapılmış olur.

Kauçuk BariyerEpdm Ses Bariyeri Uygulaması

 

Epdm ses bariyeri istenilen kalınlıklarda üretilebilmektedir. Ses izolasyon süngerleri ile birlikte uygulanabilmektedir. Özellikle inşaat sektöründe çok sık kullanılmaktadır. Günümüzde ses izolasyonunun gelişmesi ile birlikte otomotiv sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Ses kesici özellikte, dayanıklı ve akustik performans sağlayan bir ses izolasyon malzemesidir. Epdm ses izolasyon bariyeri binalarda titreşim ve darbe kaynaklı oluşan gürültüyü engellemek için de kullanılan ve uygulandığı ortamda yüksek performans sağlayan ses yalıtım malzemesidir.

Ağır Epdm Ses Kesici BariyerAğır Ses Bariyeri Uygulaması
Genel olarak inşaat sektöründe zemin veya duvar izolasyonunda kullanılır. Sık bir şekilde otomotiv sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Epdm ses izolasyon bariyeri ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanır. İki akustik arasında, tek başına yada ses izolasyon süngerleri arasına konularak kullanılır. Makine odaları, müzik odaları, jeneratör odaları gibi mekanlarda, gürültünün engellenmesi gereken her yerde kullanılır.

Epdm Ses Bariyer Ebadları : 2 mm ve 3 mm kalınlıkta rulo olarak parakende olarak satışa sunulmaktadır.
Epdm Ses Bariyer Ebadları Paket Miktarı : Kauçuk bariyerler 1 mt x 10 mt halinde satılmaktadır. 1 rulo 10 m² Satılır.
Epdm Ses Bariyer Ebadları Renkleri : Siyah olarak standart koyu renktedir.
Epdm Ses Bariyer Ebadları Kullanım Alanları : Ses yalıtımı ve izolasyonlarında ses geçiş kaybı sağlamak için kullanılır.
Epdm Ses Bariyer EbadlarıOpsiyonlar : Farklı akustik süngerler ile laminasyon edilebilmektedir.Teknik Bilgi
Epdm Ses Bariyer Ebadları Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur. Yanmaz ürünler bölümüne bakınız.
Epdm Ses Bariyer Ebadları Yoğunluk : 2 mm olan : 3,5 Kğ / M² birim. 3 mm olan : 5 Kğ / M² birim.

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri