İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Rebonded Bondex Süngerpan | Ses Kesici Yalıtım Süngeri

Darbe emici ve ses izolatörü olarak tercih edilen rebonded bondex sünger, sünger malzemelerin küçük parçacıklar haline getirildikten sonra presleme yöntemi ile üretilmektedir. Birinci sınıf yalıtım malzemesi olarak nitelendirilen rebonded bondex süngerpan, atık kumaş, kırpıntı ve sünger ürünlerinden imal edilmektedir. Standart süngerlerin çok ufak parçalar haline getirilmesi ve ardından ağır tonajlı pres makineleri ile tekrar birleştirilmesiyle üretilmektedir. Bu sayede ses yalıtım mükemmel derece başarılı olur.

Rebonded Bondex SüngerpanBondex Süngerpan

Sesin çok daha fazla olduğu ortamlarda bondex süngerler ile birlikte uygulandığında ağır bariyer olarak etki yapar. Bu da son derece etkin bir yalıtım sağlamasına yardımcı olur. Ses akustiğinin ortam içerisindeki ses giriş ve çıkışlarının önlenmesin açısından büyük bir öneme sahip olan rebonded bondex sünger, yapılması planlanan ses izolasyonu uygulamalarında yetersiz kalıyorsa, iki bondex sünger arasına uygulanabilir.

Rebonded Bondex SüngerBondex Ses Kesici Süngerpan

Akustik sünger ile birlikte de uygulanabilir ancak çok nadir bir bileşim olur. Bu sayede daha güçlü bir ses izolasyon değerleri elde edilir. Ayrıca süngerler arasına pvc kurşun bariyer eklenerek de, motor kabinleri, tekneler, makine daireleri gibi yüksek ses ihtiva eden ortamlarda da kullanılabilir.

Bondex Ses İzolasyon SüngeriYapışkanlı Bondex Süngerpan

Kauçuk hammaddeli bir izolasyon malzemesi olan ses yalıtım bariyerleri, bondex sünger ve akustik süngerler ile birlikte uygulandığında kullanılan malzemenin kalınlığına bağlı olarak %100’e yakın yalıtım değerleri sunar. Yoğunluğunun yüksek olması, diğer akustik süngerlere oranla daha başarılı olmasını sağlar.

Bondex Süngerpan Duvar UygulamasıSes Kesici Süngerpan

Rebonded Bondex Sünger Kullanım Alanları
Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Rebonded Bondex süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Rebonded Bondex süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

Ürün Tipi Rebonded Echone Bondex Sünger

Plaka Boyutu 100 x100 cm 200x200 cm
Paket 10 adet 1 Paket 10 m² Satılır.
Kalınlık 10mm ile 50mm arası perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Renk Granür sünger parçacıklı mozai renkte ses yalıtım süngeridir.
Yoğunluk 110 Kğ / M³
Sıcaklık Dayanımı Yok
Yapışkanlık İsteğe Göre Fiyat Değişir
Kullanım Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri