İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Bariyerli Yumurta Sünger | Akustik Bariyerli Sünger

Bariyerli yumurta süngerler, üst yüzeyi yumurta alt yüzeyi düz bir şekilde olup arasına epdm bariyeri ile lamine edilmektedir. Ortamdaki yüksek ses düzenini sağlayarak oluşabilecek titreşim problemlerin önüne geçmektedir. Bariyerli yumurta süngerler sesin yoğun olduğu makine dairelerinde, trenlerde, gemilerde, kompresörlerde kullanabilir. Bariyerli yumurta süngerler yanmaz özelliğine sahiptir. Akustik süngerler ses emici özelliğine sahip olduğundan hemen her mekanda oluşabilecek ses problemlerini gidermek için kullanılabilirler.

Bariyerli Yumurta SüngerAkustik Bariyerli Sünger

Yüksek ses temposunu kesen bariyerli sünger özellikle vibrasyon ve titreşim problemlerine de çözüm sunmaktadır.Bariyerli süngerler, yanmaz poliüretan köpük altındaki kurşun bariyerlerle ve PVC’lerle mükemmel bir ürün oluşturur. Ses yutma özelliği ele alındığında en gürültülü mekanlarda bile yüksek başarı sağlayan bariyerli sünger PVC ve kurşunun köpük ile çeşitli kombinasyonları ile uygulanmaktadır.

Bariyerli SüngerBariyerli Melamin Yumurta Sünger

Sesin yüksek olduğu makine dairelerinde, tekne motor kabinlerinde, jeneratör odalarında, trenlerde, gemilerde, traktörlerde, otobüslerde, kompresörlerde kullanılabilir. Ses yalıtım özelliğinin artırılması istenen durumlarda ise yumurta gibi profillerden üretilen Friend malzemesi ses iletim kaybını sağlar. EPDM ağır bariyerler ise mükemmel derecede yalıtım sağlar.

Epdm Bariyerli Yumurta SüngerBariyerli Basotect Sünger

Üst kısımda yer alan akustik yumurta sünger ise akustik düzenlemeyi daha güçlü bir şekilde sağlar. Ağır kurşun bariyer malzeme olarak da bilinen bariyerli ses yalıtım süngerleri havalandırma kanalları, makine daireleri, yat motoru izolasyonu, kompresör kabinleri gibi mekanlarda da kullanılabilir. Akustik süngerler ses emici ürünlerdir, kullanıldıkları mekanda yankı, eko gibi ses problemlerini gidermek amaçlı kullanılır. Tek başına yetersiz kaldığı yerlerde bariyerli modelleri tercih edilmektedir.

Akustik Yumurta SüngerAğır Ses Bariyerli Yumurta Sünger

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri