İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Bariyerli Bondex Süngerpan | Epdm Bariyerli Bondex Ses Kesici Sünger

Bariyerli Süngerpan sesin yoğun olduğu alanlarda ses kesimi sağlamak amacıyla ciddi bir performans sağlamaktadır. Duvar, tavan ve zeminde kolay kullanım olanağı sağlayan bariyerli süngerlerin farklı yoğunlukları mevcuttur. Süngerpan ile Epdm Ağır Kauçuk Bariyer birlikte kullanıldığında %90 ses kesintisi sağlamaktadır. Bariyerli bondex sunger kırpık sunger genel uygulama alanı bütün ses izolasyonu - ses yalitimi işlerinde uygulama saglanır. Kapalı gözenekleri sayesinde ısı iletkin katsayıları oldukça düşüktürler.

Bariyerli Bondex SüngerpanBariyerli Ses Kesici Süngerpan

80-250 dns arasında üretilebilen malzeme otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor malzemeleri sektöründe, güreş minderi olarakda kullanılmaktadırlar. Bariyerli bondex süngerpanlar ses yalıtımında en etkili gösterilen süngerlerdendir.Nedeni ise içerisinde bulundurduğu parça süngerlerin sıkıştırılıp yüksek yoğunluk elde edilmesidir. Rebonded bondex süngerpan yanıcı özelliktedir. Ses yalıtım süngerleri her alanda kullanılabilir özelliktedir.

Epdm Bariyerli Bondex SüngerpanBariyerli Rebonded Bondex

Süngerpan tek başına %70e varan oranla ses kesme özelliğine sahip ses yalıtım malzemesidir. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini de tercih edebilirsiniz. Bondex süngerpan yapılan ses yalıtım uygulamalarında ses geçirmeme ve sesi sönümleme görevi görmesi için uygulanır. Süngerpan akustik özellikte olan süngerlerden değildir.Bu yüzden akustik mekanlarda ses çok ise süngerpan ve akustik sünger veya ses dahada çok ise firmamızın satışında bulunan süngerpan+epidyem bariyer+akustik sünger laminasyonlu halde kullanılarak bu mekanlar için uygun hale getirildi.

Ağır Ses Bariyerli Bondex SüngerpanAğır Ses Bariyerli Süngerpan

Epdm ses bariyeri ile birlikte süngerpan adlı ses yalıtım malzemelerinin birlikte kullanımı ile oluşturulmuş üründür. İki süngerpan arasına bariyer uygulanarak elde edilir. Ciddi oranda ses yalıtımı yapılması gereken mekanlarda kullanılmaktadır. Kalınlık ve yoğunluk açısından farklılık gösteren bondex süngerpanlar şiddetli alanlarda kullanılacak ise yoğunluğu ve kalınlığı yüksek olan malzemenin kullanılması gerekmektedir.

Bariyerli Ses İzolasyon SüngeriBariyerli Bondex Sünger

İki kat bondex süngerpan arası epdm kauçuk ağır ses bariyeri ile laminasyon işlemi uygulanarak ürünler birbirine kaynaklanarak yapıştırılmaktadır. Toplamda 30 dB akustik ses yalıtımı elde edilen ürünler sonderece etkili ses izolasyonu sağlamaktadır.Dilerseniz bariyerli bondeks süngerleri süngerpanel halinde kendinden yapışkanlı bariyerli bondex sünger olarakta üretmekteyiz

Ürün Tipi Rebonded Echone Bondex Sünger

Plaka Boyutu 100 x100 cm 200x200 cm
Paket 10 adet 1 Paket 10 m² Satılır.
Kalınlık 10mm ile 50mm arası perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Renk Granür sünger parçacıklı mozai renkte ses yalıtım süngeridir.
Yoğunluk 110 Kğ / M³
Sıcaklık Dayanımı Yok
Yapışkanlık İsteğe Göre Fiyat Değişir
Kullanım Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri