İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Bariyerli Yumurta Sünger | Akustik Bariyerli Sünger

Bariyerli yumurta süngerler, üst yüzeyi yumurta alt yüzeyi düz bir şekilde olup arasına epdm bariyeri ile lamine edilmektedir. Ortamdaki yüksek ses düzenini sağlayarak oluşabilecek titreşim problemlerin önüne geçmektedir. Bariyerli yumurta süngerler sesin yoğun olduğu makine dairelerinde, trenlerde, gemilerde, kompresörlerde kullanabilir. Bariyerli yumurta süngerler yanmaz özelliğine sahiptir. Akustik süngerler ses emici özelliğine sahip olduğundan hemen her mekanda oluşabilecek ses problemlerini gidermek için kullanılabilirler.

Bariyerli Yumurta SüngerAkustik Bariyerli Sünger

Ses Yalıtım Bandı | Eva Yalıtım Akustik Bantı

Ses Yalıtım Bandı Duvarlardaki ses köprülerini ortadan kaldırmaya yarayan ses yalıtım bandı uygulamada yapıdaki ses yalıtım performansını da üst düzeyde arttırmaktadır. Uygulama alanlarında alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımlarının çelik saç profilleri altına yapıştırılan ses yalıtım bandı sistemli bir ses izolesini de mümkün kılmaktadır. Uygulama alanlarında her türlü toz, ısı, su ve en önemlisi ses önleyici özelliğiyle hafif ara bölme duvar sistemlerinde etkili bir mukavemete sahiptir.

Ses Yalıtım BandıAkustik Bant

Epdm Ses Bariyeri | Ağır Ses Kesici Bariyer

Epdm esaslı ağır kauçuk ses bariyeri, profesyonel bir yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir.Yüksek yoğunluk ve yüksek ses kesme performansına yönelik titreşim emici özel esnek yapısı ile sesin bir ortamdan diğerine geçişini engellemek için tasarlanmıştır.Ses yalıtımı sağlamak için alçıpan tavan ve duvar kaplama içine montaj edilir.Ağır Ses Bariyeri , gürültü yalıtımında/ses izolasyonunda kullanılan epdm ağır kauçuk bariyerler mükemmel ses geçiş kaybı sağlamaktadırlar. Tavan, duvar, zemin ses yalıtımında kullanılan akustik ses bariyerleri 1.7 mm ile 3 mm kalınlığında ve 3,5 kg ile 5 kg/m³ yogunluğunda satılmaktadır.

Epdm Ağır Ses BariyeriEpdm Ses Bariyeri

Akustik Halı | Kauçuk PVC Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanı sayesinde zemine serildiğinde titreşim kaynaklı seslerin geçişini önlemede üstün performans gösteren akustik halıların bir kaç renk seçeneği mevcttur.Pvc tabanı ile kaymazdır. Yanmaya dayanıklı akustik kauçuk halılar özellikeri sesi yutmasıdır.Akustik kauçuk tabanlı halılar yıllık temizleme ile uzun süre kullanılabilir. Yapısı temizliğine elverişlidir. Yapıştırıcı gerekmeden uygulaması yapılabilir. Poliüretan malzemeden üretilir.Küflenmez ve antibakteriyeldirler.

PVC Tabanlı HalıAkustik Halı

Zemin Mantar Şilte | Parke Altı Şilte

Zemin mantar şilte, mantar meşesi ağacının kabuğu olan granül mantardan işlenerek elde edilen istenilen kalınlıklarda mantar levha, manta şilte ve mantar rulolar dan oluşan ses izolasyon malzemeleridir. Mantar şilte şap ve parke altına kullanılan ses yalıtım malzemesidir. İnşaat sektöründe kullanılan ve titreşim kaynaklı oluşan sesleri engelleyen bir üründür. KUllanım alanları çok geniştir. Bu ürünümüz 2mm ile 12mm kalınlıklar arasında olup rulo ve plakalar halindedir.Özellikle lamine , laminat ve halı altına yastıklama, destekleme, ses ve ısı izolasyon bariyer ürünü olarak kullanılır. Bununla birlikte aynı kalınlıklarda kauçuk ağırlıklı mantar şilte ürünlerimiz mevcuttur.

Parke Altı ŞilteTitreşim Engelleyici Mantar Şilte

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri