İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Renkli Piramit Sünger | Renkli Akustik Sünger

Renkli Piramit Sünger poliüretan malzemeden üretilen renkli piramit sünger uygulama alanında hem ses yalıtımı sağlamakta hem de akustik düzenlemeye yardımcı olarak ortamdaki yankı ve eko gibi ses problemlerini ortadan kaldıracaktır. Hammaddesi içerisine eklenen özel malzeme ile yanmaz özellik kazandırılan renkli piramit sünger çeşidi üst düzey gürültüleri kesmesi açısından farklı ses yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanılmasını gerektirir.

 Renkli Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Esnek ve yanmaz özellikte bir yapı sahipliği ile renkli piramit sünger modelleri kullanım alanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Desen itibariyle aynı hammadde olarak farklı modelleri bulunan ürünlere bir alternatif seçenek olarak piramit melamin sünger adı verilmektedir. Renkli Piramit Sünger, akustik süngerlerin üzerini kadife kumaş kaplayarak renklediriyoruz.

Kadife Kaplı Piramit SüngerAkustik Renkli Piramit Sünger

Ral kartelasına bağlı olarak istenilen renkte akustik kumaşı flog yöntemi ile ürünleri boyuyoruz, hem renkler kalıcı ve canlı oluyor, hemde yüksek akustik değerlere ulaşıyor ve ses emilim soğurucu özelliğini artırmaktayız. Görünümü İtibari İle Piramit Formu Kazandırılmış Yüksek Değerde Ses Yutum Özelliği Bulunan Akustik Ses Yalıtım Malzemesidir.

Yanmaz Renkli Piramit SüngerKadife Kaplı Akustik Piramit Köpük

İstenildiğinde Yanmazlık Özelliği Kazandırılarak Alev Almaz Formundada retilmektedir.Ürün Tek Başına Akustik Yalıtım ve Ses İzolasyonlarında İdeal Çözüm Ortağı Olmaktadır. Ağır epdm bariyer veya bondex süngerpan ile kullanıldığında yüksek frekanslı seslerin geçişini olanaksız hale getirecektir.

Piramit SüngerAkustik Renkli Sünger
Genel Olarak Ses Yalıtımı ve İzolasyonuna İhtiyaç Duyulan, Ofislerde piramit sünger, Restaurantlarda piramit sünger, Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, Discolarda piramit sünger, Atış poliganlarında piramit sünger, Tv stüdyolarında piramit sünger, Kontrol kulelerinde piramit sünger, Havaalanlarında ve bir çok mekanda ses yalıtımını ve akustiği düzenlemek için piramit sünger kullanılabilir.Özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılır. Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, Açık plan ofislerde piramit sünger, Lokantalarda piramit sünger, Disko ve barlarda piramit sünger, Televizyon stüdyolarında piramit sünger.Piramid Sünger, Genel Bir Ses İzolasyon Ürünüdür.

Yanmaz ve alev ile teması sırasında damlacık oluşturmaz.
Temizlenmesi gerekmez.
Rutubet ve nemden etkilenmez.
Küflenmemektedir.
Leke tutmaz.
Esnek bir yapıdadır.
Hafif bir malzemedir.
Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilmektedir.
Farklı formlarda üretilebilir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonded bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri