İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Renkli Piramit Sünger | Renkli Akustik Sünger

Renkli Piramit Sünger poliüretan malzemeden üretilen renkli piramit sünger uygulama alanında hem ses yalıtımı sağlamakta hem de akustik düzenlemeye yardımcı olarak ortamdaki yankı ve eko gibi ses problemlerini ortadan kaldıracaktır. Hammaddesi içerisine eklenen özel malzeme ile yanmaz özellik kazandırılan renkli piramit sünger çeşidi üst düzey gürültüleri kesmesi açısından farklı ses yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanılmasını gerektirir.

 Renkli Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger | Yanmaz Melamin Köpük

Basotect piramit süngerler duvar ve tavana uygulanabilmekte ve uygulaması kolaydır sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Solid bazlı sünger yapıştırıcısı yardımıyla uygulanmaktadır ancak yapışkanlı olan modelleri de bulunmaktadır. Piramit formu kazandırılmış, açık gözenekli melamin bazlı, yanmaz özellikte, ses yalıtım ve izolasyon malzemesidir.Basotect sünger yangına dayanımlı, akustik NRC değerleri yüksek açık gri ve beyaz renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levha olarak bilinir.

Basotect Melamin Piramit KöpükBasotect Piramit Sünger Uygulaması

Akustik Piramit Sünger | Yanmaz Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger ses yalıtımının gerekli olduğu ortamlarda kullanılmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi piramit tipindeki akustik süngerlerdir bu süngerler ortamdaki yankı, eko, gürültü gibi ses karmaşalarını en aza indirgemek amacıyla kullanılmaktadır. Piramit süngerler yanmaz ISO sertifikalıdır ve küflenme, koku yapmaz şekilde imal edilmektedir. Piramit süngerler genel olarak stüdyo, reji odası, müzik odası, kayıt odası gibi mekanlarda sık tercih edilen ses yalıtım malzemesidir.

Akustik Piramit Sünger Piramit Sünger Stüdyo Uygulaması

Yanmaz Melamin Sünger | Akustik Melamin Sünger

Basotect sünger hammaddesi melamindir. Basotect melamin sünger düşük yoğunlukta olan, ses yutumu yüksek olan ses izolasyon malzemesidir. Basotect melamin sünger gri ve beyaz renkte, düz ve 4 farklı formda üretilir. Bunlar; Yumurta, Piramit, Labirent ve Spesiyal dır. Basotect sünger hammaddesi melamin köpük olan ses yalıtım süngeridir. Reçineden üretilir ve ses yutma özelliği olan akustik bir süngerdir. Düşük yoğunlukta olan basotect melamin sünger yanmaz özellikte süngerdir. Antibakteriyel bir süngerdir. 

Yanmaz Melamin SüngerYanmaz Melamin Sünger Uygulaması

Yanmaz Special Sünger | Akustik Special Sünger

Yanmaz Special Sünger olarakta bilinen akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir. Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri olan akustik süngerler farklı kalınlık ve yoğunluklara sahiptirler. Esnek ve kolay uygulanabilen yapısıyla bir çok alanda etkili br sonuç vermektedir.

Yanmaz Special SüngerAkustik Special Sünger

Alt Kategoriler

Alt Kategoriler

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri