İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Basotect Yumurta Sünger | Melamin Yumurta Köpük

Basotect Yumurta Sünger yumurta kutusu şekli itibariyle şeklinden adını alan basotect yumurta sünger orta ve yüksek frekanslı seslerin rahatlıkla yutulmasına olanak sağladığı gibi çınlamanın da önüne geçerek mekanın akustik düzenleme sağlanmasını da mümkün kılmaktadır. Ses yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımı amacı ile de sıklıkla tercih edilen basotect yumurta sünger çeşitleri melamin köpükten sık gözenekli olarak imal edilmektedir. Yüksek derecede yangın dayanımı ile de güvenli duman davranışı sayesinde olası bir yangın sırasında çevreye yangının sıçramasını engelleyici bir görev üstlenmektedir.

Basotect Yumurta SüngerYanmaz Melamin Yumurta Sünger

Açık gri renkli, düz veya piramit yüzeyli sünger levhalarda yüzey istenilen renkte boyanabilir veya gözenekler deri ile rahatlıkla kaplanabilmektedir. Basotect yumurta süngerler tavan ve duvarlara uygulanabilir ve uygulaması basittir evinizde veya ofisiniz de sizlerde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Solid bazlı aks sünger yapıştırıcısı yardımıyla yapıştırılmaktadır. Basotect Yumurta Süngerlerin yapışkanlı olan modelleri de üretilmektedir.

Basotect Yumurta Sünger UygulamasıMelamin Yumurta Köpük Uygulama

Hafifliği ile uygulama sahalarına ekstra bir yük bindirmeyen basotect yumurta sünger yüzey yapıları piramit ve labirent formlarına dönüştürülerek akustik performanslarının arttırılmasına olanak sağlar. Ses kesim özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları da oldukça düşük olan yalıtım malzemesi otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörlerinde sıklıkla tercih edilen ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Basotect viyol yumurta süngerler, akustik melamin köpük ailesinden olup açık gözenekli melamin bazlı akustik malzemelerdir.

Melamin Yumurta SüngerAkustik Yumurta Sünger

Basotect yumurta süngeri, sesi emen & soğuran ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik yumurta süngerler, yüksek ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır. Basotect Yumurta Sünger basf recticel şirketinin ürettiği ses yalıtım süngerlerindendir. Poliüretan hammaddesinden üretilmektedir. Bu süngerler yanmaz ISO kalite sertifikalıdır. Basotect yumurta süngerlere yumurta kutusu şekli verilmiştir.

Yumurta SüngerBasotect Melamin Yumurta Köpük

Yanmaz ve alev ile temeası sırasında damlacık oluşturmaz.
Temizlenmesi gerekmez.
Rutubet ve nemden etkilenmez.
Küflenmemektedir.
Leke tutmaz.
Esnek bir yapıdadır.
Hafif bir malzemedir.
Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilmektedir.
Farklı formlarda üretilebilir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonded bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri