İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Basotect Labirent Sünger | Melamin Labirent Köpük

Basotect Labirent Sünger labirent formu kazandırılmış, açık hücreli gözenekli melamin bazlı, yanmaz özellikte ses yalıtım ve izolasyon malzemesidir. Basotect Labiretn Sünger termoset polimerden yapılmıştır. Hafif ve mineral lifleri hafif olduğu Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir.Labirent melamin akustik yanmaz süngerler Basf Melamine Acosutic Foam, beyaz ve gri renklerde üretilen hafif akustik köpük gurubundandır. Basotect labirent melamin akustik yanmaz süngerler Basf Melamine Acosutic Foam, beyaz ve gri renklerde üretilen hafif akustik köpük gurubundandır.

Basotect Labirent SüngerMelamin Labirent Köpük

Basotect labirent sünger esnek ve hafif yapıya sahip akustik ses yalıtım uygulamalarında kullanılan bir malzemedir. 50*125 ebatlarında olarak satışa sunulmakadır. 100*100 ebatlarında da üretilebilmektedir. Basotect yanmaz melamin sünger , Basf’in nasa ve mekik uçak endüstrisi için geliştrdiği hafif ve yanmaz özellikte olan Labirent Basotect Sünger ® paneller son derece yüksek ses izolasyon değerlerine sahiptir. Firmamızın satışını yaptığı basotect melamin süngerler türkiye lisanslı olarak satışa sunulmuştur.

 Basotect Labirent Sünger Tavan UygulamasıYanmaz Labirent Sünger

Akustik ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında sıkça kullanılan basotect sünger paneller, stüdyo müzik sektörünün yani sıra marina gemi sanayi, inşaat akustiği ve otomotivde Karsan oto ve THY gibi kurumsal firmaların tercih ettiği akustik ürünler arasındadır.İstenilen kalınlıkta üretilen Labirent Basotect Sünger, gri ve beyaz renktedir.Tavan için baffle kanopi sistem olarak sesi yutan bir yanı vardır.

Labirent SüngerBasotect Labirent Sünger Duvar Ses Yalıtımı

Akustik sünger ailesinde basotect labirent sünger modeli labirent şeklindeki yapısı ile mukavemeti yüksek bir ses yalıtım olanağı sunmaktadır. Melamin köpüğünden üretilen malzeme antibakteriyel özelliğiyle başta hastaneler için uygun olan ses yalıtım malzemesi olmak üzere hastane ortamında sıklıkla tercih edilmektedir. Beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan basotect labirent sünger yumurta tipi, piramit tipi ve special tipi model seçenekleriyle de müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir.

Basotect Melamin Labirent SüngerBasotect Melamin Sünger

 

 

Basotect Labirent Sünger Ölçüleri : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Basotect Labirent Sünger Paket İçeriği : Labirent süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Basotect Labirent Sünger Renk Çeşitleri: Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Basotect Labirent Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Basotect Labirent Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası

Basotect Labirent Sünger Yanmazlık : Yanmazlık, alev almaz özelliği vardır.

Basotect Labirent Sünger Yoğunluk : Basotect Melamin Labirent Süngerler 15 Kğ / M³

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri