İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Basotect Düz Sünger | Melamin Düz Köpük

Basotect Düz Süngerler recticel şirketinin ürettiği akustik ses yalıtım süngerleridir. Hammaddesi poliüretan dan üretilmektedir. Basorect Düz Süngerler yanmaz ISO kalite sertifikalıdır. Basotect düz süngerlerin yapısı düzdür. Basotect süngerler açık hücreli köpüklerden elde edilen süngerlerdir. Düşük yoğunluğuna rağmen etkili ses kesim kapasitesine sahiptir. Uygulandığı alanda sade bir uygulama yapmak istiyorsanız veya yüzey formları zevkinize hitap etmiyorsa basotect düz süngeri önermekteyiz.

Basotect Düz Sünger Duvar UygulamasıBasotect Düz Sünger Tavan Uygulaması

Basotect Special Sünger | Melamin Special Köpük

Basotect Special Sünger paneller son derece yüksek ses izolasyon değerlerine sahiptir. Firmamızın satışını yaptığı basotect melamin süngerler türkiye lisanslı olarak satışa sunulmuştur. Akustik ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında sıkça kullanılan basotect sünger paneller, stüdyo müzik sektörünün yani sıra marina gemi sanayi, inşaat akustiği ve otomotivde Karsan oto ve THY gibi kurumsal firmaların tercih ettiği akustik ürünler arasındadır.İstenilen kalınlıkta üretilen Special Basotect Sünger, gri ve beyaz renktedir.Tavan için baffle kanopi sistem olarak sesi yutan bir yanı vardır.

Basotect Special SüngerMelamin Special Köpük

Basotect Labirent Sünger | Melamin Labirent Köpük

Basotect Labirent Sünger labirent formu kazandırılmış, açık hücreli gözenekli melamin bazlı, yanmaz özellikte ses yalıtım ve izolasyon malzemesidir. Basotect Labiretn Sünger termoset polimerden yapılmıştır. Hafif ve mineral lifleri hafif olduğu Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir.Labirent melamin akustik yanmaz süngerler Basf Melamine Acosutic Foam, beyaz ve gri renklerde üretilen hafif akustik köpük gurubundandır. Basotect labirent melamin akustik yanmaz süngerler Basf Melamine Acosutic Foam, beyaz ve gri renklerde üretilen hafif akustik köpük gurubundandır.

Basotect Labirent SüngerMelamin Labirent Köpük

Basotect Yumurta Sünger | Melamin Yumurta Köpük

Basotect Yumurta Sünger yumurta kutusu şekli itibariyle şeklinden adını alan basotect yumurta sünger orta ve yüksek frekanslı seslerin rahatlıkla yutulmasına olanak sağladığı gibi çınlamanın da önüne geçerek mekanın akustik düzenleme sağlanmasını da mümkün kılmaktadır. Ses yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımı amacı ile de sıklıkla tercih edilen basotect yumurta sünger çeşitleri melamin köpükten sık gözenekli olarak imal edilmektedir. Yüksek derecede yangın dayanımı ile de güvenli duman davranışı sayesinde olası bir yangın sırasında çevreye yangının sıçramasını engelleyici bir görev üstlenmektedir.

Basotect Yumurta SüngerYanmaz Melamin Yumurta Sünger

Basotect Piramit Sünger | Melamin Piramit Köpük

Basotect piramit süngerler duvar ve tavana uygulanabilmekte ve uygulaması kolaydır sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Solid bazlı sünger yapıştırıcısı yardımıyla uygulanmaktadır ancak yapışkanlı olan modelleri de bulunmaktadır. Piramit formu kazandırılmış, açık gözenekli melamin bazlı, yanmaz özellikte, ses yalıtım ve izolasyon malzemesidir.Basotect sünger yangına dayanımlı, akustik NRC değerleri yüksek açık gri ve beyaz renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levha olarak bilinir.

Basotect Gri Piramit SüngerBasotect Piramit Sünger

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri