İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Tekno Touch Sünger | Kadife Kaplı Akustik Sünger

Ses yalıtım malzemeleri arasında estetik görünümü ile dikkat çeken tekno touch süngerler, standart süngerlerden 10 kata kadar daha dayanıklıdır. İpeksi yüzeyi ve farklı desenleri ile sınırsız alternatifler sağlamaktadır. Değişik yüzey formlarıyla ya da düz olarak üretilen ipeksi akustik süngerler, akustik düzenlemeyi ve ses emilimini optimum düzeyde sağlamaktadır. Fireflex ve basotect süngerler ile üretilen tekno touch süngerler antibakteriyel özellik taşır. Yumurta yüzeyli ya da soesiyal piramit olarak kullanılabilir. Ortamdaki sesin şiddetine ve sesin türüne göre 6 mm’den 100 mm kalınlığa kadar çeşitli boyut ve plaka ölçülerinde uygulanabilir.

Tekno touch UygulamasıKadife Kaplı Akustik Sünger

Evinizde veya iş yerlerinizde kendi imkanlarınızla işçilik masrafı ödemeden de uygulayabilirsiniz. İpeksi akustik ses geçirmez özellikteki süngerlere alternatif olarak da renkli üretilebilir. Yüzeyinin ipeksi olması estetiğe önem veren kullanıcılar için önemli bir etmendir. Kullanım alanı oldukça geniş olan akustik süngerlerin uygulanmasında amaç ses yalıtımı ve ses akustik düzenin sağlanmasıdır. Yeni ipeksi akustik ses emici özelliği barındıran tekno touch sünger, yapısal olarak diğer süngerlerden çok farklı değildir. Yalnızca ipeksi olması yanma geciktiricidir ve nedenle diğer süngerlerden kolaylıkla ayırt edilebilir.

Kadife Kaplı Yumurta SüngerKadife Kaplı Labirent Sünger

Kendinden yapışkanlı olarak da imal edilen tekno touch süngerler, bordo, yeşil, kırmızı ve lacivert kategorilerde üretilmektedir. Ses kayıt odaları, prova odaları, reji odaları, mix odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Ürün çeşitleri ise düz akustik, akustik labirent, yumurta sünger, akustik spesiyel süngerdir. Tekno touch ile gürültüyü engellemek artık çok renkli. Normal süngerlerden dökülme ve kopmaya karşı 10 kat daha dayanıklı. Akustik Sünger Tekno touch ipeksi yüzeyi, farklı renk ve desenler ile sınırsız alternatiflerde ses yalıtımı sağlamaktadır.Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarakta bilinmektedir.

Kadife Kaplı Düz SüngerKadife Kaplı Duvar Uygulaması

Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.Akustik Ses yalıtım malzemesi olarak kullanılan Tekno Touch ses emici yalıtım süngeri sesi emmesi ve ses akışının düzenlenmesini sağlamaktadır. Tekno Touch ses emici süngerler diğer yalıtım süngerlerinden çok farkı yoktur. Diğer süngerlerden ayırıcı özelliği sadece yanma geciktirici olduğu sayılabilir. Akustik süngerlerin üzerlerini akustik kadife kumaş ile kaplıyoruz.

Tekno Touch SüngerAkustik Renkli Sünger

Ses yutum değeri yüksek olup ofis ve evleriniz için vazgeçilmeziniz olacak.Her türlü desene flog boyama tekniği ile ipek kadife pürkütmekteyiz.Tekno touch sünger profesyonel bir kaplama olan bu ürün tüm sinema salonları için ekonomik ve kaliteli bir çözüm olacaktır.Yenilikçi ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca her türlü fosforlu renkte kadife kaplayabilmekteyiz.Tekno Taç Avantajları , dekoratif akustik duvar panelleri & tabloları , akustik süngerlerin yüzey deseni nasıl olursa olsun, ipeksi kadife Kumaş ile boyanarak istenilen renkli sünger elde edilmesinin yanı sıra yüksek ses emilim değerine sahip yenilikçi ürünlerdendir.

Yanmaz özellikte bir süngerdir.
Kolayca uygulanmaktadır.
Esnek bir yapıya sahiptir.
Hafif bir malzemedir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli vardır.
Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilmektedir.
Nemden etkilenmez ve küflenmez.
Yüksek akustik performansa sahiptir.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonden bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri