İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Special Sünger | Yanmaz Akustik Special Sünger

Özel bir görünüm kazandırılmış, yüksek değerlerde ses yutum ve yalıtım özelliğine sahip, efor poliüretan bazlı vivol sünger akustik malzemedir. Ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.Ses yankılanmasını engelleyen ve gürültüleri yutan yüksek ses emilim değerine sahip yanmaz köpüklerdendir. Jenaratör makine dairesi gibi yüksek gürültülü mekanik sesleri sönümlemede etlili ses yalıtımı ve izolasyonu malzemesidir. Akustik special sünger bariyerli modele sahiptir. Bu modeli sayesinde ses yalıtımı yapılırken daha yüksek performans alabilmeniz mümkün olacaktır.

Melamin Special KöpükAkustik Special Sünger

Akustik ses yalıtım süngerinin bir çeşidi olan special sünger, özel olarak üretilmektedir. Malzemesinin içeriği en yüksek standartlara göre üretilmiştir. Ham maddesinde ise ileri teknolojik ürünler kullanılmıştır. Akustik special sünger yapısında poliüretan malzeme bulundurmaktadır. Yüzde 70 ile 80 arasında ses yalıtımı yapmanızı sağlamaktadır. Yanmaz özellikte olması da önemli avantajlarından birisidir. Birinci sınıf kaliteye sahip ses yalıtım malzemesi olan special sünger solid yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmaktadır.

Special Sünger Duvar UygulamasıYanmaz Akustik Special Sünger

Special Süngerler müzik odası akustik düzenlemelerin yanı sıra üstün tasarımı sayesinde jeneratör odası makine dairesi gibi mekanik seslerin izolasyonun sağlanmasında etkili bir yalıtım malzemesidir.Akustik special süngerler yalıtım değeri artılrılması için Epdm Kauçuk Bariyerli olarak ve kendinden etiketlide üretilmektedir. Diğer akustik modellere göre yüzde 20 daha yüksek ses emilimi yapmakta olan special sünger, açık gözeneklere sahiptir ve ses yutma özelliğine sahip malzemeden üretilmiştir.

Bariyerli Special SüngerPoliüretan Special Köpük

ISO belgesine sahip olan ürün yanmazlığını kanıtlamış durumdadır. Esnek bir yapıya sahip olması sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel olarak renk seçeneklerine sahip olmamakla beraber, isteğinize göre sprey boya ile boyama şansınız bulunuyor. Akustik bir ortam yaratılmak istenilen tüm ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Uygulamasının yapıldığı alanlarda ses yalıtımı sağlayarak, akustiği düzenlemekte ve gürültünün emilmesini sağlamaktadır.

Special Sünger Stüdyo Ses YalıtımıSpecial Sünger

Special Sünger Kullanım Alanları
Stüdyolar, radyo kanalları, televizyon kanalları, makine daireleri, toplantı salonları, tiyatroyla sinema salonları, konferans salonları gibi kalabalık insan gruplarının olduğu yerlerde ve kazan daireleri, asansörde tercih edilebilir. Special sünger neme karşı dayanıklı ve küflenme oluşumu yapmayan akustik sünger çeşitlerinden biridir.

Yanmaz özellikte bir süngerdir.
Kolayca uygulanmaktadır.
Esnek bir yapıya sahiptir.
Hafif bir malzemedir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli vardır.
Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilmektedir.
Nemden etkilenmez ve küflenmez.
Yüksek akustik performansa sahiptir.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonden bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri