İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Labirent Sünger | Akustik Yanmaz Labirent Sünger

Adından da anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Labinret Süngerler ortamda eko, yankı gibi akustik düzenlemeleri sağlamaktadır. Açık gözeneklere sahip yanmazlık özellikteki akustik süngerler birinci sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgelerine sahiptirler. Ses yalıtım çeşitleri arasında bulunan akustik sünger modelleri arasında labirent sünger özellik olarak diğer sünger modelleri ile aynı olmakla beraber, şekli ile farklılık göstermektedir.

Akustik Labirent SüngerLabirent Sünger

Labirent şeklinde görünüme sahip olan ses yalıtım ürünü, sesi emmektedir. Yanmaz özellikte olan akustik labirent sünger, yangın sırasında damlacık oluşturmamakta ve yangının yayılmasını engellemektedir. Labirent sünger olarak adlandırılmasının nedeni ise şeklinden kaynaklanmaktadır. Akustik labirent sünger kullanımı sayesinde yüksek oranda ses yalıtımı yapmış olacaksınız. Bariyerli modele sahip olan labirent sünger ortamda akustiği düzenlemektedir.

Akustik Labirent Sünger Duvar UygulamasıLabirent Sünger Stüdyo Ses Yalıtımı

Kaliteli bir ses oluşumunu sağlayan ses yalıtım ürünü solid yapıştırıcı aracılığıyla istenilen bölgeye yapıştırılmaktadır. Rahatlıkla ve kısa süre içerisinde uygulaması yapılabilen akustik süngerler ses yalıtımı konusunda istenilen sonucu elde etmenizi sağlayacaktır. Akustik labirent sünger özel üretim şekli olan akustik sünger çeşitidir. Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmaya karşı dayanıklı poliüretan süngerlere Yanmaz Akustik özel üretim şekli olan ses yalıtım süngerine denir.

Yanmaz Labirent SüngerAkustik Yanmaz Labirent Sünger

Akustiğin düzenlenmesi gereken mekanlarda kullanılarak sesin kalitesi artacak ve ses sorunları engellenerek istenilen düzeyde olacaktır. Sesin giriş ve çıkışıyla beraber akustik düzenlemeleri de yapmaktadır. Renk seçeneği de bulunan akustik sünger çeşidi ortamda sesten dolayı oluşacak uğultuyu önlemektedir. Yüksek frekanslara sahip olan sesleri yalıtmak için bariyerli akustik labirent sünger çeşidi tercih edilmelidir.

Labirent Sünger UygulamasıMelamin Labirent Sünger

Labirent Süngerlerin Kullanım Alanları
Stüdyo, reji odası, ses kayıt odası, jeneratör odası, klima odası, chiller, sinema salonu, hidrofor odası, akustik kabin, asansör dairesi, müzik odası, atış poligonu, bateri odası, toplantı odası gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Yanmaz özellikte bir süngerdir.
Kolayca uygulanmaktadır.
Esnek bir yapıya sahiptir.
Hafif bir malzemedir.
Kendiliğinden yapışkanlı modeli vardır.
Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilmektedir.
Nemden etkilenmez ve küflenmez.
Yüksek akustik performansa sahiptir.
Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Rebonden bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
Ses iletkenlik 0,035 W / mK
Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri