İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Bass Trap Sünger | Akustik Bass Kırıcı Sünger

Akustik süngerlerden imal edilen Bass Trap sünger, en çok tercih edilen ses yalıtım malzemelerindendir. LENRD ürünlerinin büyük varyasyonları olarak da bilinen bass trap süngerler, standart LENRD’lerin 2 katı ölçülerinde piyasaya sürülmektedir. Her çeşit odada gözlemlenen ciddi alt frekans problemlerinin çözümünde önemli bir faktördür. 50 Hz’in altındaki tüm seslerin düzenlenmesinde faydalı olan bass trap süngerler adeta bir bas tuzağıdır. Genellikle firmalar bu ürünü özel sipariş olarak üretmektedir.

Basstrap SüngerAkustik Bass Kırıcı Sünger

Poliüretan süngerler için müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı formlar kazandırılarak da üretilen bu yalıtım malzemesi, çoğunlukla tavan köşelerinde ve duvarlarda kullanılmaktadır.Farklı yoğunluk ve çeşitli renklerde üretilen bass trap süngerlerin uygulaması çok kolaydır. Evlerinizde ve bass düzenlenmesini yapmak istediğiniz yerlerde kendiniz de özel yapıştırıcılarla uygulayabilirsiniz. Son derece etkili bir şekilde bass düzenlemesi yapar.

Basstrap Köşe Tuzağı SüngerBass Kesici Akustik Sünger

Odanın frekans cevabındaki bir rezonans değerlerinin bütününe oda düğümü adı verilir. LENRD tuzakları alt frekanstaki birikmeler ve frekans kontrolü için mükemmel çözümler sunar. Akustik olarak odadaki bas problemlerini çözmek için yapılan uygulamalar oldukça zordur. Fakat özel olarak imal edilen bass trap süngerler zor olan bu işlem için en ideal yalıtım malzemelerindendir. Bütçenizi de çok zorlamayacak olan bu ürüne, yalıtım hizmeti veren firmalara ulaşarak temin edebilirsiniz.

Basstrap UygulamasıBasstrap Müzik Odası Uygulaması

Müzik seviyesinin yüksek olduğu yerlerde, kişisel alanlarınızda rahatlıkla bass trap süngerleri tercih ederek rahatsızlık veren bas akustiğini giderebilirsiniz. Bass Trap Sünger çeşitlerini İSO9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir.Akustik Bass Trap Sünger, tuzak ve yüksek yoğunlukta ateşe dayanıklı polyester köpük çarpıcı bir sünger ürünüdür. Akustik Bass Trap Süngerinin kendine özel dizaynı, akustik düzeni bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan " bommy " sound'u , oda içinde, rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karışıklığı azaltmada etkili bir üründür.

Yanmaz Basstrap SüngerAkustik Basstrap Sünger

Akustik Bass Trap Sünger alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.Evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını sizler kolayca yapabilir, öşe süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır.

Bass Trap Sünger Kullanım Alanları
Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

 


AKUSTİK BASS TRAP SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLER;
Akustik Bass Trap Sünger'in Kendine özgü şekli vardır.
Akustik düzenlemeyi sağlar.
 Ateşe dayanıklı polyester köpük malzeme.
Kurulan odanın performans ve dinamik değerlerini değiştirir.
 Ürün boyutları : 60 x 30 x 42
Yanıcılık İSO3795
 Kolay uygulanabilen malzeme.

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri