İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Akustik Difüzör Panel | Ahşap Difüzör Ses Yalıtım Paneli

Ahşap ses düzenleyici akustik panel. Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. dekoratif olarakta kullanılabilir. tamamen doğal yapıya sahiptir. özel ahşaptan üretilir. istemiş olduğunuz renge boyanabilir.Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmsını sağlayarak, kontrollü bir ses kalitesi sağlar. Bu nedenle küçük odalarda uygulama için popüler bir üründür. Akustik difüzör paneller genellikle ahşaptan yapılırlar.

Akustik DifüzörDifüzör Panel

Hammaddesi gereği ısı ve sesi oldukça iyi yalıtan bir üründür. Bu paneller 60*60 yada 55*55 ölçülerinde üretilirler. Genellikle stüdyo yada ev içi mekanlarda kullanılan difüzör paneller oda akustiğinin son derece iyi düzenlerler. Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. dekoratif olarakta kullanılabilir. tamamen doğal yapıya sahiptir. özel ahşaptan üretilir. istemiş olduğunuz renge boyanabilir.

Akustik Difüzör PanelAkustik Ahşap Panel

Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile parçalanan, bir uygun kontrollü bir ses kalitesi sağlar. Bu nedenle küçük odalarda uygulama için popüler bir üründür. Akustik difüzör paneller ahşap yapıda duvarlarında dekoratif bir görünüm sunurak ortama hoş bir hava katar.

 Difüzör Panel Stüdyo UygulamasıDifüzör Panel Uygulaması

Şekil itibari ile dağınık bir yapıya sahip olan difüzör paneller ses akustiğini ortama yayar. Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. Dekoratif olarakta kullanılabilen difüzör paneller tamamen doğal yapıya sahiptir ve özel ahşaptan üretilir. Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile parçalanan, bir uygun kontrollü bir ses kalitesi sağlar.

 Ahşap Difüzör PanelAhşap Difüzör

Difüzör Ahşap Akustik Panel, ses dalgalarını dağınık yüzeyine çarparak saçılıp dağılmasını sağlayan akustik ürünlerdir.Özel bir ahşap malzemeden üretilen bu ürün daha çok ses dalgalarının yansıdığı yüzeylere uygulanarak, eko, yankı gibi ses olaylarını engellemekte ve daha temiz, sesler elde edilmekte kullanılabilir.

Bir çok profesyonelin dağıtıcılar konusunda birleştiği nokta şudur; insan yapımı belirli malzemelerin karışımı sonucu elde edilen sentetik dağıtıcılara göre ahşap dağıtıcılar, kullanıldıkları mekanlarda daha “doğal” ve “sıcak” bir ses sağlamaktadır.

Özetle, odanızın hem estetik, hem de ses açıdan mükemmel olmasını istiyorsanız, dağıtıcı olarak kullanmanız gereken ürün Gökçe Akustik difüzyon panellerdir

Kullanım alanları: Auditoriums, müzik odaları, stüdyo, çalışma odası, sourrent odası

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri