İstanbul Avrupa Yakası Şubesi: 0212 210 92 97 - 0212 210 75 09 - 0533 918 9201 - info@teknosunger.com

Akustik Paravan | Akustik Paravan Panel

Dekoratif özelliği ile dikkat çeken ses yalıtım paravanlarından akustik paravanlar, bölme duvar mantığıyla yalıtımı sağlamaktadır. Ofislerde ve diğer çalışma alanlarında farklı bir görünüme neden olmayan ve aynı dekorda üretilebilen akustik paravanlar genellikle çağrı merkezlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sır ses geçirmez özelliğe sahip olan ve yan odalardaki veya panelin diğer tarafındaki seslerin geçmesini engellemektedir. Alüminyum malzeme içerisine oldukça etkili bir ses yalıtım malzemesi olan cam yünü koyulması ile imal edilmektedir. Akustik paravanlar binlerce farklı renkte ve desende üretilebilir.

Akustik ParavanKumaş Kaplı Paravan Panel

Akustik Paravan Kaplama Cam yünü levhalar ile akustik paravan kaplama işlemi yapılabilmektedir. Alüminyum çerçeve içersine oturtulan 40mm kalınlığında ve yüksek yoğunlukta cam yünü levhalar 100mm yüksekliğinde ayak sistemi ile de odalarda kaliteli bir hava sirkülasyonu sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Herhangi bir alet kullanmadan hızlıca monte edilebilen modüller istenildiği takdirde tekrar sökülebilir. Çalışma ortamlarında etraftaki seslerden rahatsız olan bireylerin, çalışma verimliliğini artırmak için tercih edilen akustik paravanlar, karşılıklı masalarda, yan yana olan kabinlerde veya diğer diziliş türlerinde kullanılmaktadır.

Paravan PanelAkustik Paravan Uygulaması

Can yünü levhalar ile akustik paravan kaplama işlemi yapılabilmektedir. Alüminyum çerçeve içersine oturtulan 40mm kalınlığında ve yüksek yoğunlukta cam yünü levhalar 100mm yüksekliğinde ayak sistemi ile de odalarda kaliteli bir hava sirkülasyonu sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Herhangi bir alet kullanmadan hızlıca monte edilebilen modüller istenildiği takdirde tekrar sökülebilir. Belirli ölçülerde döndürülebilen ve isteğe göre birbirine bağlanabilen akustik paravan kaplama kullanım kolaylığını beraberinde getirdiği gibi ses emici özellik de göstermektedir.

Akustik Paravan PanelDekoratif Akustik Paravan

Özel ses geçirmez teknolojisi ile üretilen akustik paravanlar, daha sessiz bir çalışma ortamı için idealdir. Masa seperatörleri için çözüm ortağı olan bu paravanlar, yalnızca masaları birbirinden ayırmaz, ek olarak ofis bölümlendirmenize de yardımcı olur. Bölme duvar niteliğindedir. Akustik paravan sayesinde alanlar istenildiği gibi bölümlendirilebilmektedir. İş yerleri çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekanlarda çok sık kullanılmaktadır. Ses karmaşasının oluşmasına engel olur. Yüzeyinde kaplı olan akustik özellikteki kumaş sayesinde seslerin düzenlenmesini sağlar. Yüksek akustik yalıtım performansı sergiler.

Kumaş Kaplı ParavanOfis Akustik Paravan Uygulaması

Çağrı merkezleri gibi dar alanlarda yüksek yalıtım sağlayan akustik paravanlar, operatörlerin diğer seslere maruz kalması ile çalışma performansının düşmesini engeller. Ayrıca bu paneller vasıtasıyla ofis eşyalarınıza uyum sağlar. Güzel bir görünüm ile diğer eşyaların tasarımlarıyla bütünleşebilen akustik paravanlar, özel olarak üretilebilmektedir. Kaliteye ve estetiğe önem verenler için son derece ideal bir tercih olan akustik paravanları ses yalıtımı hizmeti veren firmalardan temin edebilirsiniz.

Akustik Paravan Ebadları : 200 cm standart yüksekliğe sahiptirler. İstenildiğinde özel üretim farklı yüksekliklerde üretilebilmektedir.

Akustik Paravan Üretim Miktarı : Özel üretim mamül olduğu için istenilen miktarlarda üretilir.
Akustik Paravan Renkleri : Siyah, mavi,lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz ve özel renklerde üretim mümkündür.
Akustik Paravan Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları,hastane, okul.
Akustik Paravan Opsiyonları : Özel kalınlık 30 mm / 40 mm. Tekerlekli veya sabit ve logo baskılı desenli üretim mümkündür.
Akustik Paravan Yanmazlık : B1 yanmaz ( alev almaz ) akustik kumaş ve camyünü/taşyünü yanmaz malzemelerdir.
Akustik Paravan Detayı : Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş dönüşlü olmak üzere masalar arası seperatör olarakta üretilir.

TEKNO SÜNGER İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBESİ

  • Adres : Kağıthane Caddesi Çağlayan Mahallesi No: 63 Kağıthane / İST.
  •  Ofis İrtibat :    0212 210 92 97
  •  Satış Pazarlama : 0212 210 75 09
  •  Gsm : 0533 918 92 01
  •  E-mail     : info@teknosunger.com

Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Malzemeleri - Piramit Yanmaz Sünger - Basotect Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri